Kāpēc mFLOR?

Ja runa iet par dizaina vinila grīdas segumu, tad mFLOR viennozīmīgi ir labākais speciālists un tirgus līderis šajā segmentā.

Tāpēc, ka pateicoties unikālajiem un uz īstu dabu tendētajiem dizainiem un inovatīvajām ražošanas metodēm, mFLOR grīdas praktiski nav iespējams atšķirt no īsta koka vai dabīga akmens.

Tāpēc, ka ražojot grīdas segumus ar nosaukumu “Authentic”, mFLOR izmanto īpašu ražošanas metodi, kuru sauc par “In Register Embossing”, un kas ir pazīstama arī kā dabiskais pieskāriens. Izmantojot šo metodi, vinila grīdas virsmas struktūra precīzi atkārto koka šķiedras rakstus, kas grīdas segumu pēc izskata un sajūtām padara tieši tādu pašu kā dabīgu koka grīdu.

Tāpēc, ka mFLOR pievērš lielu uzmanību dizainam, kas paliek uzticīgs dabai jeb maksimāli līdzinās dabā sastopamajiem materiāliem. Dabā nav divu koku, kas būti vienādi un katrs akmens veids ir unikāls. Ražojot vinila grīdas segumus, mFLOR izmanto “state-of-the-art” drukāšanas metodi, kas nodrošina to, ka katrs vinila dēlis vai vinila flīze ir unikāla.

mFLOR grīdām piemīt vairākas nozīmīgas priekšrocības:

  • Tāpēc, ka mFLOR grīdas ir Jūsu komforts

Izturīgais mFLOR grīdas segums ir ērts lietošanā no daudziem aspektiem skatoties. Tas neprasa sarežģītas apkopes procedūras, tas soļu troksni samazina līdz minimumam, un tas ir piemērots lietošanai uz siltajam grīdām.

  • Tāpēc, ka ar mFLOR Jūs izbaudīsiet mieru un klusumu

Atšķirībā no lamināta grīdas seguma, mFLOR vinila grīdas segums soļu radīto troksni samazina līdz minimumam, kas radīs mierpilnu atmosfēru Jūsu mājās pat tad, ja mājās ir bērni. Un fakts, ka mFLOR vinila grīdas segumus, pēc izskata, nav iespējams atšķirt no dabīga koka grīdas seguma, tad mFLOR ir pašsaprotama un gudra izvēle.

  • Tāpēc, ka mFLOR grīdas ir viegli uzturēt, un Jums paliek vairāk laika atpūtai

Visi mFLOR grīdas segumi ir ļoti noturīgi pret nodilumu un tos patiešām ir ļoti viegli uzturēt un tīrīt. Tāpēc, Jūs varat būt pārliecināts par to, ka vinila grīdas segums kalpos Jums ilgu gadu garumā pat bez sarežģītām un ilgām uzturēšanas procedūrām.

  • Tāpēc, ka mFLOR ir Ilgtspējīga grīda - vides nekaitīgākai pasaulei

Visi mFLOR ražotie grīdas segumi ir pilnībā otrreiz pārstrādājami. Turklāt, grīdas segumu ražošanas process ir zem kontroles, lai tas neradītu būtisku ietekmi uz apkārtējo vidi. mFLOR ir pielicis visas pūles, lai ietekme uz apkārtējo vidi būtu samazināta līdz minimumam.

  • Tāpēc, ka ar mFLOR Jūsu mājā būs svaigs gaiss

Izstrādājot un ražojot mFLOR grīdas, visas produktu sastāvdaļas ir izvēlētas tā, lai tās neietekmētu gaisa kvalitāti. Tāpēc droši varam apgalvot, ka izmantojot mFLOR grīdas, netiks ietekmēta Jūsu mājokļa gaisa kvalitāte.

  • Tāpēc, ka mFLOR ir ideāli piemērots pat tad, ja ir mitrs

mFLOR vinila grīdas segumi ir ūdens izturīgi, un tāpēc tie ir ideāli piemēroti izmantošanai telpās ar paaugstinātu mitrumu, kā piemēram: virtuvē vai vannas istabās.

mFLOR ne tikai ražo skaistākos vinila grīdas segumus, bet arī nodrošina ilgtspēju un drošību savai produkcijai. mFLOR vienmēr nodrošina visaugstāko iespējamo kvalitāti, un grīdas seguma sastāvs ir viena no svarīgākajiem punktiem. Šī iemesla dēļ, grīdas ražošanā tiek izmantotas tādas izejvielas un palīgvielas, kam ir ļoti zems emisiju daudzums. Tas ļauj garantēt to, ka mFLOR grīdas segums neatstāj ietekmi uz gaisa kvalitāti. Tāpat, grīdu ražošanā tiek izmantots tikai vistīrākais PVC. Tas nodrošina ne tikai to, ka gala rezultātā tiek iegūtas košas un skaidras krāsas, bet arī katram panelim piešķir pilnīgu izmēru stabilitāti.