loose lay 4floor vinils

Loose Lay jeb brīvi liekamās vinila loksnes: Kas jāzina?

Šodien, kad jāizvēlas grīdas segums komerciālām platībā, klientam ir jāapsver vairākas grīdas seguma iespējas – koka grīdas segums, flīzes, paklājs, lamināts un tas vēl nepavisam nav saraksta beigas. Spēcīgs pretendents starp nosauktajiem grīdas segumiem ir arī vinila grīdas segums, kura popularitāte komerciālajos un arī privātajos interjeros turpina pieaugt. Un, ja izvēle ir vinila grīdas segums, tad joprojām pastāv jautājums, kādu vinila grīdas seguma veidu izvēlēties?

Būtībā ir divu veidu vinila grīdas segumu tipi - standarta “dryback” vinila grīdas segums, kura uzstādīšanai ir nepieciešama līme, vai arī “peldošā grīda”. Pie “peldošās grīdas” vinila grīdas segumiem tipiem tiek ietverti dažādi vinila grīdas segumu izstrādājumi, kas izstrādāti akcentējot to uzstādīšanas vieglumu. Viens no peldošo grīdas seguma veidiem, kas arvien biežāk ir redzams interjera telpās ir Loose Lay jev brīvi liekamā vinila loksnes.

Kas ir Loose Lay?

Loose lay ir vinila grīdas seguma veids, kas sastāvs ne tikai no vinila, bet arī no plastifikatoriem, kuru sastāvā nav ftalātu, lai nodrošinātu vinila loksnēm lielāku svaru un izturību. Tas ir paredzēts vienkāršai uzstādīšanai, brīvi uzstādāmās loksnes parasti ir 5 mm biezas un tām nav nepieciešams izmantot fiksācijai līmi, atsevišķos gadījumos fiksējot perimetra paneļus, izmantojot abpusēju līmlenti. Pamatā paneļi tiek novietoti uz pamata grīdas bez fiksācijas, jo to specializētā pamatne un pievienotais svars nodrošina saķeri ar pamata grīdu, lai tie noturētos vietā bez papildus fiksācijas. Šī grīdas seguma sastāvs un 5 mm biezums nodrošina skaņas slāpēšanas funkciju, kā arī nodrošinās liekāku komfortu kājām.

Kur izmantot Loose lay vinila grīdas segumu?

Loose Lay ir izturīgs grīdas risinājums, kuru ir viegli uzstādīt un uzturēt, un, kā jau minēts iepriekš, tā specializētā pamatne piedāvā papildu skaņas absorbciju un komfortu. Kopējās akustiskās īpašības padara to labi piemērotu daudzģimeņu videi, piemēram, dzīvokļu kompleksiem, kā arī komerciālām telpām, piemēram, korporatīvajām biroju telpām vai koridoriem, vai viesmīlības nozarei, ieskaitot restorānus vai viesnīcu numurus.

Loose lay vinila grīdas segums prasa mazāku uzstādīšanas laiku, kas galu galā palīdz ietaupīt ne tikai laiku, bet arī izmaksas.

Vēl viens ieguvums papildus tā vienkāršajam uzstādīšanas procesam ir tā vienkāršā apkope, tam nepieciešama pamata tīrīšanas metodes, piemēram, slaucīšana vai mazgāšana. Un arī mitrums nav pamats raizēm, ja izmantojat Loose lay vinila grīdas segumu, lai gan ūdens noplūdes vēlams pienācīgi iztīrīt, saprātīgā laika periodā.

Loose Lay dabiski ir izturīgs pret ūdeni, skrāpējumiem, traipiem, kas palīdz samazināt jebkādu grīdas apkopi.

Ja Loose lay vinila grīdas seguma dēlis vai flīze kādreiz tiks sabojāta, tas tās nomaiņa, pateicoties bez līmes uzstādīšanai ir pavisam viegli izdarāma.

mFLOR Loose lay ir pieejams 8 dēļu dizainā, sākot no mūsdienu ozoliem līdz gludajai kalnu kļavai, papildus Loose lay ir pieejams arī 3 betona izskata flīzēs un 4 hibrīda dizaina paneļos - mFLOR 5mm Loose Lay ir meistarības kvalitāte, ar kuru mFLOR ir atpazīstama jau daudzus gadus. Tāpat kā visiem citiem vinila izstrādājumiem no mFLOR, arī 5mm Loose Lay grīdas segumam ir īpaši dzidrs, augstas veiktspējas nodiluma slānis, kuru ir viegli uzturēt un kas ir izturīgs pret traipiem un skrāpējumiem.

mFLOR 5mm Loose Lay grīdas segums nodrošina 10 gadu komerciālo garantiju un 20 gadu mājsaimniecības garantiju.

mFLORL Loose Lay vinila grīdas seguma konstrukcija:

PU slānis: PU slānis nodrošina grīdas papildu aizsardzību un īpaši matētu apdari.

Nodiluma slānis: Izturīgais nodiluma slānis aizsargā grīdu pret intensīvu lietošanu un padara grīdu īpaši noturīgu pret skrāpējumiem un pret traipiem.

Dekoratīvais slānis: Pateicoties ražošanas procesam, ekskluzīvais, reālistiskais dekoratīvais slānis atveido siltākās, dabiskākās krāsas un rakstus.

Stikla šķiedras slānis: Šis slānis nodrošina papildu dimensiālo stabilitāti.

PVC pamatne:

  1. Ļoti dimensionāli stabila pamatne, kas izgatavota no 100% tīra, A kvalitātes PVC bez ftalātiem. Tas nodrošina izturīgu, drošu un zemas emisijas produktu ar visaugstāko stabilitāti.
  2. PVC pamatne ir izturīga, nodrošina komfortablu un patīkamu skaņu.
  3. PVC pamatne ir ūdensizturīga, tāpēc to var izmantot visā mājā un to ir viegli tīrīt.

Pretslīdes pamatne: Pateicoties unikālajam pretslīdes slānim un PVC pamatnes svaram, šo produktu ir viegli uzstādīt bez līmes.

Rezultāts ir skaista grīda, kas ir gan ilgstoša, gan izturīga.