PAR 4 FLOOR

4 FLOOR zīmola vērtība = rūpes par klientu un darāmo darbu.

Uzsākot savu darbību mēs – 4 FLOOR – atveram pēc mūsdienu standartiem veidotu specializēto apdares materiālu interneta veikalu un piedāvājam saviem klientiem pavisam jaunu un ērtu iepirkšanās pieredzi.

Mūsu uzņēmums sadarbojas ar vadošajiem Eiropas ražotājiem apdares materiālu segmentā, un saviem pircējiem nodrošinām labāko piedāvājumu – specializētu preču sortimentu, augstākās kvalitātes produktus, labāko cenu par augstāko kvalitāti, lielisku servisu, kā arī ērtu iepirkšanos. Kopā ar mūsu produktiem, servisu, cenu un izvēli, mēs papildus sniedzam klientam kompetentus padomus un informāciju par mūsu precēm, lai palīdzētu tiem izvēlēties tos produktus, kas sniegs tiem maksimālāko komfortu.

Mūsu misija

Mūsu misija ir sniegt cilvēkiem ērtākus un pieejamākus, kvalitatīvu apdares risinājumus komfortablai un praktiskai dzīvei.

Mūsu vērtības

  • Cieņa. Cieni sevi, klientus un kolēģus. Mēs cienām mūsu klientus - ieklausāmies un strādājam, balstoties uz viņu vajadzībām. Novērtējam darbinieku dažādību un stimulējam izaugsmi.
  • Uzticība. Ir gadiem būvējama, sekundēs zaudējama. Mēs pildām savus solījumus un gādājam, lai mūsu produkti būtu kvalitatīvi un droši, serviss – vienmēr pieejams, atsaucīgs un punktuāls.
  • Kvalitāte. Esi gudrs. Izvēlies labāko! Mēs pastāvīgi pilnveidojamies un izglītojamies savā jomā, apmeklējot seminārus un specializētas izstādes, kas dod mums zināšanas un izpratni par kvalitātes kritērijiem!